![](https://www.projectyou.gr/wp-content/uploads/2023/03/559_New_Year_IPMA_Greece_Event_at_Wyndham_Grand_Hotel_2023_02_22-scaled.jpg)
01 Μαρ Εκδήλωση για τη Κοπή της Πίτας του IPMA Greece
Η Κατερίνα Θεοφανίδου, Managing Director της projectyou & Πρόεδρος του IPMA Greece, μαζί με τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του IPMA Greece κόβουν την πρωτοχρονιάτικη πίτα για το 2023.
Στις 22 Φεβρουαρίου 2023 πραγματοποιήθηκε με επιτυχία η Πρωτοχρονιάτικη Εκδήλωση του IPMA Greece, στην οποία η projectyou ήταν χορηγός.
Θέλοντας να στηρίξει το έργο του Σωματείου, η projectyou προσέφερε επιπλέον σε έναν νικητή μια δωρεάν συμμετοχή στο εκπαιδευτικό πρόγραμμα «Project Management – Hard & Soft Skills | Προετοιμασία για τη Διεθνή Πιστοποίηση IPMA Level D».
Η projectyou θα συνεχίσει να αξιοποιεί κάθε δυνατότητα για την εκπαίδευση έμπειρων, αλλά και νέων στελεχών.
Στόχος μας η εξέλιξή σας!